Ubytovanie v Gerlachove

posledná aktualizácia 16.2.2010

dom

dom2.jpg (46494 bytes)

dom3.jpg (38698 bytes)

Pod najvyšším končiarom Vysokých Tatier (Gerlachovský štít 2655 m.n.m.) leží obec Gerlachov (800 m.n.m.) s 1000 obyvateľmi. Tiché prostredie ponúka nenáročné malé výlety do prírody, zber húb, možnost požicania si koní, tenisové kurty, saunu alebo návštevu Gerlachovskej izby. Z Gerlachova je autobusové spojenie do Tatranskej Polianky vzdialenej 3 km, odtiaľ vedú železničné a autobusové spoje do všetkých centier Vysokých Tatier, prípadne sa dá rovno dostať na Tatranskú magistrálu, ktorá spája najviac navštevované horské chaty, plesá a doliny Vysokých Tatier.

Dom je situovaný v blízkosti lesa a vonkajšie posedenie na terase poskytuje jedinečný výhľad na celú časť Vyskokých Tatier od Kriváňa až po Lomnický štít.

Samotný privát Vám ponúka celé prízemie rodinného domu s jednou dvojposteľovou izbou s prístelkou a jednou trojposteľovou izbou taktiež s prístelkou, halu s krbom a televízorom, kúpelňu so sprchou, WC a kompletne vybavenú kuchyňu (chladnička, elektrická štvorplatnička, riady).

Pred domom je vonkašie posedenie na terase, otvorené ohnisko s možnosťou opekania, grilovania alebo aj varenia.

Cena sa pohybuje od 8€ do 10€ za noc na osobu (záleží od dlžky pobytu, sezóny, obsadenosti objektu), prístelka stojí 6,50€ za noc na osobu.

Autobusové spojenie -3 km Tatranská Polianka a odtiať spoje do všetkých centier Vysokých Tatier.

Leto: - vysokohorská turistika, paragliding, horolezectvo,

Kúpanie - termálny kúpalisko Vrbov 30km, Liptovský Ján 50km, bazén vo svite 5km.

Jaskyne - Belianská 25km, Demänovská 45km, Dobšinská 40km, Ľadová 40km.

Zima: - lyžovanie - zimné strediská Vysokých Tatier. Smokovec 7km, Tatranská Lomnica 13km, Štrbské Pleso 18km, Ždiar 30km, Svit 5km, a vyznačené bežecké trate v okolí.

Fotky domu a izieb:  dom 1, dom 2, dom 3, 1 zba, 2 izba, kuchyna, kozub, hala, chodba, kupelka

Terasa a Tatry:  terasa1, terasa2, terasa3, tatry,

Podkrovný apartmán: hala, stol, kuchyna, kuchyna, postel, postel, postel, pri telke, televizor, kuchyna, kuchyna, kupelka, kupelka,

chodba


Kontakt: Peter Seman, ul. Družstevná 221, 059 42 Gerlachov, SLOVAKIA

Tel.: 00421 / 52 / 7755 104, mail: pseman@stonline.sk,